MineCraft Polska

Zapraszamy do wspólnej gry!

Ogłoszenie

Serwer został otwarty!

#1 2011-01-23 12:09:17

jaros218

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 12
Punktów :   

Mini poradnik

Grę zaczynamy koło ogromnej wieży, obok której stoi kufer z rzeczami dla nowych graczy. Jak tam napisano wolno wziąć tylko po jednej sztuce danego przedmiotu. Jednak nie zrozumcie tego tak, że weźmiecie np. jedną sztabkę złota. Jedna sztuka oznacza jeden kwadracik, a to oznacza, że wolno wam wziąć 20 sztabek złota i po jednym narzędziu z każdego rodzaju.
Kolejna sprawa to dom. W wiosce, w której zaczynamy jest parę domków, które można kupić za 10 sztabek złota. Macie do wyboru czy chcecie stworzyć własny dom czy kupić gotowy, ale do tego potrzebne wam drewno lub kamień. Z drewnem będzie mały kłopot, ponieważ respawn serwera ustawił się w miejscu całkowicie pozbawionym drewna... Oczywiście wystarczy trochę poszukać, a na pewno je znajdziecie Znalezienie drewna jest możliwe, ba ja już znalazłem, a zapotrzebowanie na nie może zapewnić wam dobry zarobek. Ale wracając do samego domu myślę, że bardziej opłaca się kupić gotowy, a to dlatego, że gotowe domy są małe i czynsz za nie będzie taki sam i co najlepsze nie będziemy tracić czasu na jego budowanie. Za to budując własny powinniśmy zwracać uwagę na jego wielkość, gdyż za wysoki czynsz będzie trudny do spłacenia. Możemy również zakupić własny tunel w kopalni publicznej. Kopiąc możemy znaleźć rzadkie surowce, których inni gracze mogą poszukiwać i zapłacić naprawdę sporo. Oczywiście kopiąc tunel nie zapominajcie stawiać drabinek i pochodni by umożliwić sobie wyjście na powierzchnię i oświetlenie ciemnego szybu.
Sprzedać można praktycznie wszystko, wystarczy odrobina wyobraźni!
Grając możecie dołączyć do jednej z organizacji, ale o tym opowiem w innym temacie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zyciewlasne.pun.pl www.pierscienwladcy.pun.pl www.wiedzminonline.pun.pl www.ssparta.pun.pl www.forum-do-margo.pun.pl